LIČNA ISKUSTVA OPERIRANIH PACIJENATA

NA FORUMU MOŽETE PRONAĆI NEKOLIKO TEMA KOJE SMO IZABRALI ZA VAS , SLOBODNO MOŽETE POSTAVLJATI PITANJA NA SVE TEME KOJE VAS INTERESUJU

Moderator/ica: emina dzibric

Debljinabih
Site Admin

LIČNA ISKUSTVA OPERIRANIH PACIJENATA

PostPostao/la Debljinabih » pet sij 22, 2016 3:28 pm

OVA TEMA JE OTVORENA KAKO BI OPERIRANI PACIJENTI MOGLI DA OPIŠU SVOJA LIČNA ISKUSTVA VEZANA ZA OPERACIJSKO LIJEČENJE PATOLOŠKE DEBLJINE. TO SU PACIJENTI KOJI SU OPERIRANI NA KLINICI ZA HIRURGIJU UKC TUZLA.
MOLIMO DA I SVI DRUGI OPERIRANI PACIJENTI KOJI SU URAĐENI U DRUGIM USTANOVAMA PODIJELE SVOJE IMPRESIJE SA NAMA.

emina dzibric

Re: LIČNA ISKUSTVA OPERIRANIH PACIJENATA

PostPostao/la emina dzibric » sub sij 23, 2016 4:46 pm

POZDRAV MOJI BUDUCI FORUMASI I FORUMASICE.KAKO VIDIM NEKO MORA POCETI PA ETO JA CU PROBITI LED I ISPRICATI SVOJE ISKUSTVO STO SE TICE OPERACIJE.JA SAM EMINA DZIBRIC IZ LUKAVCA MAJKA DVOJE DJECE I OSOBA KOJA JE IMALA TESKU BORBU SA VISKOM KILOGRAMA.MOJI KILOGRAMI SU SE POCELI LIJEPITI NA MENE OD PUBERTETA.KORISTILA SAM MNOGE DIJETE ALI BEZ USPJEHA IZGUBILA BI 10 A VRATILA 15 KG I TAKO SVE DOK NISAM DOSLA NA CIFRU UH KAKO JE NAPISATI 149KG :roll: SVAKIM DANOM SAM SVE VISE BILA DEEPRESIVNA I ZBOG KILAZE A I ZBOG BOLESTI KOJE SAM UZ KILAZU DOBILA TO SU DIABETES I HIPERTENZIJU,TESKO SAM PODNOSILA PONIZAVANJA ZBOG SVOJE DEBLJINE.KADA BIH SE OBRATILA NEKOME ZA POMOC REKLI BI MI PROBUSI KASIKU NERAZMISLJAJUCI DA CE ME SA TIM JOS VISE POVRIJEDITI I DA CU JA ZBOG TOGA NACI UTJEHU U HRANI KOJA SE NIJE JELA KASIKOM KAO STO JE COKOLADA CIPS HOTDOG HAMBURGER CEVAPI TAKO DA JE NISAM IMALA POTREBU PROBUSITI HEHE.ZA BARIJATRIJSKU HIRURGIJU SAM SAZNALA U SEDMOM MJESECU 2014 GODINE KADA SAM I IMALA PRVI RAZGOVOR SA DOCENTOM FUADOM PASICEM KOJI MI JE DAO SVE UPUTE KAKO I STA TREBAM URADITI DA BI USLA U PROGRAM ZA OPERACIJU .OPERIRANA SAM 6 JANUARA 2015.NA OPERACIONI STO SAM LEGLA SA TIH 144 KG A SADA VEC IMAM 70KG.OPERACIJA JE PROTEKLA DOBRO BEZ KOMPLIKACIJA.PETI DAN SAM BILA KOD SVOJE KUCE SA SVOJIMA KILOGRAMI SU POSTEPENO NESTAJALI A JA NITI JEDAN TRENUTAK NISAM BILA GLADNA.SADA SAM DRUGA ZENA LIJEPA MAMA I STO JE NAJBITNIJE U SVEMU TOME ZDRAVA I BEZ I JEDNE TERAPIJE KOJU SAM PRIJE OPERACIJE KORISTILA.

VictorIsort

LICNA ISKUSTVA OPERIRANIH PACIJENATA

PostPostao/la VictorIsort » sub srp 15, 2017 7:55 pm

Realmente y como no he reconocido antes

Natrag na “FORUM O DEBLJINI”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.